Par uzņēmumu

SIA „Ceļu būvniecības sabiedrība „Igate”’ (Igate) ir kompānija ar Latvijas uzņēmēju kapitālu, kas dibināta 1991.gadā un atrodas Zemgales sirdī Jelgavā.

Savā pastāvēšanas laikā esam izdzīvojuši plašu, sarežģītu un dinamisku attīstības ceļu un šodien esam viens no vadošajiem ceļu būves nozares uzņēmumiem valstī. Mūsu panākumu atslēga ir kvalificēts darba spēks, sertificēti un zinoši būvdarbu vadītāji ceļu, ēku, ūdensapgādes un kanalizācijas būvniecībā un precīzi darba izpildes termiņi. Tieši tāpēc mūsu sadarbības partneri ir gan pašvaldības un valsts uzņēmumi, gan juridiskas un privātpersonas.

Igates pamatnodarbošanās ir ceļu, ielu, laukumu un meža ceļu būvniecība. Lai nodrošinātu veicamā darba kvalitāti, esam izveidojuši un attīstījuši bruģa, asfalta un minerālmateriālu ražotnes, kas rada papildus darba vietas un veicina gan pilsētas, gan novada attīstību. Pēdējo divu gadu laikā esam modernizējuši bruģa un minerālmateriālu ražotnes, atjaunojuši ceļa būves mašīnparku, 2012. gadā veicām apjomīgas investīcijas jaunā asfalta ražošanas rūpnīcā un modernizējām bitumena terminālu, paredzot cisternu apsildi gan ar elektrību, gan eļļu.

Attīstot pakalpojumu klāstu un kvalitāti, kā arī veicinot kooperācijas principus nozarē, piegādājam mūsu bruģi, minerālmateriālus, asfaltu un bitumenu arī citiem sadarbības partneriem ceļu būvē.

2018.gadā “Igate” saņēma Valsts ieņēmumu dienesta Atzinības rakstu kā Zemgales plānošanas reģionā lielākais būvniecības nozares darba spēka nodokļu maksātājs uz vienu darba ņēmēju 2017.gadā.

Igate – lepnums par padarīto!

 

2016.gada filma par “Igates” vēsturi uzņēmuma 25 gadu jubilejā (25 min.)

 

2018.gadā SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” atbalstīja Latvijas Universitātes polārpētnieku pirmo ekspedīciju Antarktikā, kura ilga no 11.februāra līdz 18.aprīlim.
(Ekspedīcijā piedalījās Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes pasniedzēji un pētnieki Dr.ģeol. Kristaps Lamsters, Dr.ģeol. Jānis Karušs un Dr.ģeol. Māris Krievāns.)

 

2016.gadā SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” atbalstīja Latvijas Universitātes polārpētnieku pirmo ekspedīciju Grenlandē, kura ilga no 25.jūlija līdz 5.augustam.
(Ekspedīcijā Grenlandē piedalījās Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes polārpētnieki Dr.ģeol. Kristaps Lamsters, Dr.ģeol. Jānis Karušs, Dr.ģeol. Māris Krievāns, Agnis Rečs un Reinis Pāvils.)